Hyalo4

Hyalo4 İleri Yara Bakım ve Yanık Kremleri

Hyaluronik asitten yola çıkarak, rejeneratif tıp ile birlikte geliştirilen ürün grupları. Bu ürünler sayesinde, akut ve kronik yaralardan etkilenen hastalar için, bilime dayalı en iyi tedavileri ve yenilikçi çözümlerin geliştirilmesinde ön saflarda yer almaktadır.

From T.I.M.E. to TIMER

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, T.I.M.E. ülser tedavisi için Uluslararası Kılavuz olarak kabul edilmiştir. Bu nedenle, yenilikçi ürünler üreten Fidia, YARA İYİLEŞTİRMESİNİN REJENERATİF YÖNÜ’ne doğru ilerlemeye karar verdi ve yeni bir hyaluronik asit bazlı biyoaktif ürün serisi geliştirdi. Sonuç olarak, T.I.M.E.’ye son bir R ekledi.

Hyalo4
Bioactive Line

Eşsiz özellikleri ve ilgili teknolojileri sayesinde, HA bazlı ürünler, lezyon iyileşmesinin her aşamasını etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olur. Bu nedenle, “iyileştirici başlangıçlar” olarak hareket ederek tedavinin etkinliğini en üst düzeye çıkarır.

Hyalo4 Start

(Hyaluronik Asit %0,2 ve Kollajenaz)

– Kronik ülserlerin (yani bası yaraları, bacak damar ülserleri, diyabetik ülserler) lokal tedavisinde endikedir.

– İyileşme ve yara yatağı hazırlığının desteklenmesi için sinerjik bir kombinasyon.

Hyalo4 Plus

(Hyaluronik Asit %0,2 ve Gümüş Sülfadiazin %1)

– Enfeksiyon riski yüksek olan akut ve kronik yaraların lokal tedavisi veya enfeksiyonun tekrar etmesinin önlenmesine yardımcı olmak için endikedir.

– Enfeksiyonun iyileşmesi ve önlenmesi için sinerjik bir kombinasyon

Hyalo4 Silver Spray

(Hyaluronik Asit %0,25, Metalik Gümüş ve E Vitamini)

– Enfekte olmayan cilt lezyonlarının tedavisi için endikedir. Mesela, sıyrıklar, çatlak cilt, kesikler, küçük cerrahi yaralar, lokalize birinci ve ikinci derece yanıklar, diyabetik ayak, sporcu ayağı ve bası yaralarında.

– Yara iyileşmesine yardımcı olan ve mikrobiyal kontaminasyondan korur. Ayrıca, uygulaması çok kolay bir sprey.

Hyalo4 Regen

(Hyaluronik Asit %2,5 , Tip I At Kollajeni %97,5)

– Akut ve kronik lezyonlardan, orta dereceden yüksek eksüdalı yaralara kadar geniş kullanım alanı vardır.

Vasküler rekonstrüktif cerrahi, damar cerrahisi, karotis cerrahisi, karın ve jinekolojik cerrahi, ortopedik ve travma cerrahisi, diş hekimliği gibi genel cerrahi prosedürlerde ve kılcal kanamayı kontrol etmek için ilk yardımda kullanılacak lokal hemostat.

– Geç iyileşen lezyonlar için biyoaktif pansuman pedi.

Hyalo4 Skin

(Hyaluronik Asit %0,2)

– Deri tahrişleri ve lezyonlarının tedavisi için endikedir. En önemlisi, akut ve kronik yaraları (sıyrıklar, donör alanlar ve ameliyat sonrası kesiler, birinci ve ikinci derece yanıklar, vasküler ve metabolik ülserler ve bası yaraları) örter ve nemli bir yara ortamı oluşturur. Bu nedenle, yaralarda aşınma, sürtünme ve kurumalara karşı koruma sağlar.

– Hücrelerin etrafında ve arasında hidratlı boşluk sağlar. Bu nedenle, hücrelerin göçünü kolaylaştırır. Dolayısıyla, yaranın yeniden epitelizasyonunu destekler.

Hyaluronik Asit’in size yara yönetiminde yardımcı olabileceğini biliyor musunuz?
Hyaluronik Asit ve özellikleri hakkında daha fazlasını keşfedin…