Hyalo4 Start

HYALO4

Start

Hyalo4 start, ileri yara bakım ve yanık tedavisinde, iyileşmenin desteklenmesi ve yara yatağı hazırlığı için güçlü bir kombinasyon.

Hyaluronik Asit Sodyum Tuzu %0.2


Kollajenaz (Vibrio Alginolyticus’tan)

Hyalo4 Start nedir?

Hyaluronik Asit ve Kollajenaz, Kronik Yaraların İyileşmesini destekler ve Yara Yatağını hazırlar.

Hyalo4 Start, ana bileşen olarak bakteriyel fermentasyonla elde edilen sodyum hiyaluronat ve Vibro alginolyticus türünden elde edilen, patojenik olmayan, bakteriyel kollajenaz içeren bir merhemdir.

 Hyalo4 Start, doğal onarım sürecini destekler. En önemlisi, yeni canlı dokuyu korur. Hyaluronik asit nemlendirici özelliklidir. Bu nedenle, yara yatağının hazırlanmasını sağlar. Ayrıca, lezyonun sikatrizasyon süreci nemli bir ortamda daha hızlı gerçekleşir. Ek olarak, bakteriyel kollajenaz, yara yatağının hazırlanmasına yardımcı olur.

Avantajlar

Doğal onarım sürecini destekleyer. Yeni canlı dokuyu koruyan hyaluronik asidin nemlendirici özellikleri sayesinde, yara yatağının hazırlanmasını sağlar.


İçediği kolajenaz %99 saftır.


Çok akıcı ve pürüzsüzdür. Bu nedenle, uygulaması basit ve ağrısızdır.

Hyalo4 Start nasıl çalışır?

Hiyalüronik asit,

– Optimum doku onarımı için nemli bir ortam oluşturur.

– Büyüme faktörlerinin salgılanmasını, fibroblastların, endotel hücrelerinin, keratinositlerin ve anjiyogenezin çoğalmasını ve göçünü destekleyen mikro ortam oluşturur.

– Kollajenin düzenlenmesi için ideal koşulları destekler.

Kollajenaz (Vibrio Alginolyticus’tan),

– İçinde yüksek oranda saflaştırılmış enzim bulunmaktadır. Bu nedenle, fibröz ve nekrotik dokuyu bozarak, yara yatağı hazırlığına katkıda bulunur.

– Perilezyonel deri ve sağlıklı doku korunur. Aynı zamanda, nekrotik dokuları temizler.

Sonuç olarak, Hyaluronik asit ve kollajenaz, iyileşmeyi desteklemekte güçlü bir rol oynar.

Start krem nasıl kullanılır?

Start Kremi 4 aşamada uyguluyoruz. Birinci adım, temizleme. Arkasından, Steril bir spatula yardımıyla ince bir tabaka halinde sürüyoruz ve önce yapışmayan arkasından steril bir bandajla kapatıyoruz.

Plus

Silver Spray

Regen

Skin