AntiCovid Membran

Bakır’ın (Cu) bakteri ve virüslere etkinliğini Oligo dinamik prensiple sağlamaktadır. 

Bakır doğrudan Anti-Virüs etkinliğine sahiptir. 

Oligo merman covid19 virüs

Bakteri ve virüslerin hücresel yapısı birbirinden farklıdır. Bakır iyonlarına temas eden virüslerin hücre zarını yırtarak parçalar, inaktif ederve etkisiniyok eder. Bu etki her saniye devam eder. 

OLIGO MEMBRAN %99 yoğunlukta Nano Bakır iyonlarla yüklenmiş Polietilen kaplamadır. Covid19 ‘la mücadele için, virüsün en güçlü düşmanı Bakır (Cu)’dır.

Bakır içerikli ürünler SARS ve MERS pandemi mücadelesinde yaygın kullanımda olup güncel Covid19 (Sars Cov-2) pandemi mücadelesinin en etkin ürünleri arasındadır.

Oligo merman covid19 virüs

Çapraz kontaminasyona neden olan çoklu temas yüzeylerinde virüs yükü her saniye artarak yükseliyor. Covid19 virüsüyle mücadelenin başında, yüzeylere temas eden virüsleri önlemek gelir. 

En riskli yüzeylerin başında asansör tuş panelleri, tüm dokunmatik ekranlar, kapı kolları, merdiven tutunma alanları, masa ve karşılama bankoları gibi yüzeyler gelmektedir. 

OLIGO MEMBRAN, bütünyüzeylere çok kolay bir şekilde uygulanabilir. 

Oligo merman  covid19 virüs
  • Kimyasal değildir
  • Toksik değildir
  • Uçucu madde barındırmaz
  • Alkol içermez
  • Tek uygulama, uzun süre kullanım
  • Virüslerle mücadelede en ekonomik çözüm

Dolayısıyla Covid19 ve diğer tüm virüslere karşı geçici değil,kalıcı ve doğal dezenfektan yüzeyi sağlar. Bu etkiyi, uygulama anından itibaren her saniye devam ettirir.

KULLANIM ALANLARI

OLIGO MEMRAN covid19 virüs
OLIGO MEMRAN covid19 virüs
OLIGO MEMRAN covid19 virüs
OLIGO MEMRAN covid19 virüs
OLIGO MEMRAN covid19 virüs
OLIGO MEMRAN covid19 virüs